Про проект

Посада: простий українець

Україні 27 років. Зовсім скоро ми почуємо дуже багато красивих слів і вітань із Днем Незалежності. Вони лунатимуть звідусіль — з телеекранів і моніторів, з білбордів і сторінок газет. І, на жаль, багато з них будуть лише формальністю.

Не треба проводити соціологічні дослідження, щоб зрозуміти: ми — різні, але хочемо одного — миру, справедливості, рівних можливостей, перспектив, упевненості в майбутньому. І насамперед ми, українці, хочемо чути думки звичайних людей. Ми хочемо чути наших друзів і сусідів, колег і співвітчизників. Нам не вистачає щирості.

Тому напередодні 24 серпня ми вирішили надати слово тим, хто зазвичай перебуває по інший бік моніторів і білбордів. Ми спробували почути звичайних українців — з Коломиї та Дніпра, Бердянська та Львова. Тих, хто живе так само, як і ми, щоденно стикається з тими самими проблемами та негараздами, радіє тим самим перемогам і здобуткам, не боїться складнощів і робить усе можливе, щоб жити в мирній, заможній, успішній країні.

Незалежність нашої країни — це наша незалежність. Це наша можливість бути собою та реалізовувати власний потенціал.

Тож ми даємо можливість висловитися тобі. Без формальностей і порожніх балачок. Що б ти побажав своїй країні та собі? Чого хочеш саме ти? У якій країні хотів би жити? Що таке Незалежність для тебе?

alt

Галерея
привітань

alt
створити своє
Привітання
alt

Галерея
привітань

Галерея
привітань

alt

Галерея
привітань

alt

Галерея
привітань

alt

Галерея
привітань

alt

Галерея
привітань

alt

Галерея
привітань

alt

Створити своє привітання

alt Тут буде твоє
фото
Текст привітання
ім’я
p.вік, місто
Посада: Простий українець

Створити своє привітання

Додати
своє фото до 4 МБ
Завантажити фото з пристрою або використати мою аватарку
Увійти як користувач Фейсбуку
Стать:
Текст привітанняВаша історія (110 символів)
Створити ще
alt alt
Адміністрація сайту не має наміру збирати інформацію, що стосується персональних даних, за виключенням випадків, коли персональні дані було надано користувачем добровільно. Добровільно надаючи свої персональні дані та використовуючи свої фотографії на даному сайті, користувач автоматично дає згоду на обробку своїх персональних даних та публікацію фотографій. Якщо ви не хочете, щоб ваші персональні дані та фотографії оброблялись та публікувались, будь ласка, не надавайте їх на цьому сайті.